Szakköri, sportköri foglalkozások

2019/2020. tanév  

Sportkör

időpont

 

1. csoport

tömegsport_alsó

Huszárné Deák Szilvia; Polócz Alexandra; Szabó Krisztián; Világi Tamásnéné

minden nap 16:00-17:00

 

2. csoport

kosárlabda

Papy Gabriella

hétfő 15:15-;

 szerda 14:15-

 

3. csoport

mindennapos testnevelés

Papy Gabriella;

Piszkerné Gergócs Rita Margit

hétfő 14:30-;

 csütörtök 14:30-

 

4. csoport

röplabda

Piszkerné Gergócs Rita Margit

kedd; csütörtök 15-16

 

5. csoport

szivacskézilabda

Róthné Mezővári lilianna

hétfő; csütörtök

 13:45-14:30

 

6. csoport

asztalitenisz

Szabó Judit Mária

kedd 13:45-14:30

 

7. csoport

atlétika_12

Szili Zsuzsanna

kedd 13:35-14:20

 

8. csoport

atlétika_34

Szili Zsuzsanna

kedd 14:20-15:05

 

9. csoport

labdajáték_12

Szili Zsuzsanna

szerda 13:35-14:20

 

10. csoport

labdajáték_34

Szili Zsuzsanna

péntek 13:45-14:30

 

11. csoport

foci_alsós

Korsós Attila

szerda; péntek
 felső: 15-16; alsó: 16-17

 

12. csoport

foci_felsős

Korsós Attila

 

13. csoport

sakk

Dr. Hajba Tamás

csütörtök 13:30-15:00

 

Szakkörök

  

időpont

1. csoport

felsős képzőművészet

Dr. Bartháné Kovács Gyöngyi

szerda 7. óra

2. csoport

német 2. osztály

Burányi Zsuzsanna

hétfő 7. óra

3. csoport

francia nyelv 4.osztály

Sterna Edit

kedd 7. óra;

péntek 6. óra

4. csoport

képzőművészet 4.

Cserné Fekete Irén

hétfő 7. óra

5. csoport

ÖKO felső

Pápistáné Tarnai Gabriella

csütörtök 7. óra

6. csoport

német 1. osztály

Nagy Viktória

csütörtök 7. óra

7. csoport

német 3. osztály

Nagy Viktória

csütörtök 6. óra

8. csoport

angol 1. osztály/1

Polócz Alexandra

hétfő 7. óra

9. csoport

angol 1. osztály/2

Polócz Alexandra

kedd 7. óra

10. csoport

angol 2. osztály/1

Polócz Alexandra

szerda 7. óra

11. csoport

angol 2. osztály/2

Polócz Alexandra

kedd 5. óra

12. csoport

angol 3.b osztály

Polócz Alexandra

péntek 6. óra

13. csoport

ÖkO alsó 1.,2. oszt.

Szabó Krisztián

szerda 5. óra

14. csoport

képzőművészet 3.

Szabó Krisztián

hétfő 6. óra

15. csoport

képzőművészet 2.

Világi Tamásné

kedd 7.óra

16. csoport

angol 3.a osztály

Horváth Zsófia

péntek 6.óra

17. csoport

ÖKO alsó 3.,4.oszt.

Szabó Krisztián

szerda 6.óra

 

Tehetséggondozó

időpont

KRESZ

Auer Krisztina

kedd 7. óra

Francia nyelv 3. osztály

Sterna Edit

szerda 7. óra

Informatika felső tagozat

Pápai Veronika

szerda 7. óra

Kémia 7. évf.

Pápistáné Tarnai Gabriella

szerda 7. óra

Francia nyelv 6-7-8. évfolyam

Sterna Edit

hétfő és kedd 8. óra

Francia nyelv 5. évfolyam

Sterna Edit

hétfő 7. óra,

szerda 8. óra

 

A  fenti táblázatban felsorolt foglalkozások térítésmentesek.