Vissza a főoldalra

 

Akikre büszkék vagyunk:


 

VERSENYEREDMÉNYEK 2017/2018-AS TANÉV

A verseny neve Helyezés A versenyző neve A felkészítő tanár neve
TANULMÁNYI VERSENYEK
Nemzetközi
       
Országos
Országos Bendegúz levelezős verseny -környezetismeret 3. Németh Mátyás 4.a Bury-Pravotinszky Anita
Gárdonyi levelezős logika verseny - döntő 11. Hodvogner Mátyás 2.a Cserné Fekete Irén
Országos Francia Tanulmány i Verseny döntő Nyíregyháza 14. Balogh Kristóf 7.a Sterna Edit
Országos német levelezős verseny - HEBE csapatverseny 20. Nagy Korina 7.a
Németh-Kövi Laura 7.a
Ballai Lili 7.a
Dr. Gyulainé Várszegi Judit
Területi
Barsi Ernő megyei népdaléneklési minősítő verseny - területi forduló arany fokozat Kodályos madárkák
kisegyüttes 2.a:
Braunsteiner Áron
Zsebedics Bulcsú
Tóth Réka
Tóth N.
Török Luca
Bognár Krisztián
 
Bizzerné Szabó Judit
Gerencsér Éva nyelvművelő verseny - Audi iskola 1. Kolozsvári Anna 4.b Világi Tamásné
Lengyel Alfréd Honismereti Verseny döntő Kasztner Zsófia 8.a
Kovács Fruzsina 8.a
Sterna Edit
Járási "Hegyalján innen, Sokorón túl" 2. Kertész Zsófia 6.a Szalainé Hécz Tünde
Területi szövegértési verseny - Győr Ménfőcsanak 2. Németh Mátyás 4.a Horváth Zoltánné (Gyurics Katalin)
Barsi Ernő megyei népdaléneklési minősítő verseny - területi forduló ezüst fokozat - szóló Hodvogner Mátyás 2.a Bizzerné Szabó Judit
Barsi Ernő megyei népdaléneklési minősítő verseny - területi forduló ezüst fokozat - szóló Námeth Ádám 2. a Bizzerné Szabó Judit
Holenda matematika verseny - Apor Iskola 5. Tóth Nóra 2.b Burányi Zsuzsanna
Pálisné Balogh Ilona
Holenda matematika verseny - Apor Iskola 5. Szombathy Balázs 4.a Horváth Zoltánné (Gyurics Katalin)
Holenda matematika verseny - Apor Iskola 6. Tóth Nóra 2.b Pálisné Balogh Ilona
Holenda matematika verseny - Apor Iskola 8. Rozs Gréta 3.a Horváthné Waldmann Anna
Holenda matematika verseny - Apor Iskola 9. Csonka Gergő 2.c Burányi Zsuzsanna
Holenda matematika verseny - Apor Iskola 12. Kasztner Júlia 3.b Keszi Tamásné
Holenda matematika verseny - Apor Iskola 12. Csonka Balázs 2.c Burányi Zsuzsanna
Holenda matematika verseny - Apor Iskola 12. Rozs Gréta 3.a
Ács Dalma3.a Kasztner Júlia 3.b
Horváthné Waldmann Anna
 Keszi Tamásné
Bolyai Természettudományi Csapatverseny 13. Kasztner Zsófia 8.a
Kovács Fruzsina 8.a
Marton Janka 8.a
Rainiss Veronika 8.a
Pápistáné Tarnai Gabriella
Holenda matematika verseny - Apor Iskola 13. Ács Dalma 3.a Horváthné Waldmann Anna
Holenda matematika verseny - Apor Iskola 14. Lakatos Levente 2.c Burányi Zsuzsanna
Bolyai Természettudományi Csapatverseny 15. Bakos Hunor 5.a
Kümmel Benedek 5.a
Németh Bonifác 5.a
Móricz Vince 5.a
Pápistáné Tarnai Gabriella
Országos Mozaik Történelem Tanulmányi Verseny 16. Bordás Levente 6.a Tompos Szilvia
Megyei
Czuczor Gergely Nyelvművelő Verseny 1. Kovács Fruzsina 8.a Szalainé Hécz Tünde
Simonyi Zsigmond városi helyesírási verseny 1. Hajba Bálint 5.b Róthné Mezővári Lilian
Országos Bendegúz levelezős verseny -
megyei forduló környezetismeret
1. Németh Mátyás 4.a Bury-Pravotinszky Anita
Bálint napi vers- és prózamondó verseny - József A. Művelődési Ház 2. Kertész Zsófia 6.a Szalainé Hécz Tünde
Gerencsér Éva nyelvművelő verseny - Audi iskola 2. Németh Mátyás 4.a Horváth Zoltánné (Gyurics Katalin)
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - környezetismeret 2. Tóth Nóra 2.b Szabó Krisztián
Oxford megyei angol verseny - Oxford Nyelviskola 3. Hujber Kristóf 5.a Görög Erika
Német fordítói Verseny - Gárdonyi Iskola 3. Tóth Réka 7.a Dr. Gyulainé Várszegi Judit
Nyelvész Anyanyelvi Tanulmányi Verseny 3. Tóth Nóra 2.b Pálisné Balogh Ilona
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny - Kazinczy Gimnázium 3. Károlyi József 7.a Pápistáné Tarnai Gabriella
Belvárosi Üzletkör  Móvár - Családi vasárnap 3. Deme-Kovács Liza 2.a Cserné Fekete Irén
Gerencsér Éva nyelvművelő verseny - Audi iskola 3. Kolozsvári Anna 4.b Világi Tamásné
Oxford Megyei Angol verseny - Oxford Nyelviskola 4. Becker Dorka 7.a Papy Gabriella
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - történelem 4. Kennedy Valér Huba 6.a Tompos Szilvia
Hermann Ottó Biológia Verseny 5. Károlyi József 7.a Pápistáné Tarnai Gabriella
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - matematika 5. Bartal Barnabás 2.b Pálisné Balogh Ilona
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - irodalom, szövegértés 5. Bokor Máté 2.b Pálisné Balogh Ilona
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - irodalom, szövegértés 6. Tóth Nóra 2.b Pálisné Balogh Ilona
Oxford megyei angol verseny - Oxford Nyelviskola 6. Pereira Natália 6.b Papy Gabriella
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - matematika 6. Rozs Gréta 3.a Horváthné Waldmann Anna
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - környezetismeret 6. Takács Kristóf 3.b Laczus Károlyné
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny - Kazinczy Gimnázium 6. Kovács Fruzsina 8.a Dr. Bartháné Kovács Gyöngyi
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - matematika 7. Fülöp Bertold 2.b Pálisné Balogh Ilona
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - matematika 8. Pingiczer Gergő 3.b Keszi Tamásné
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - szövegértés, irodalom 8. Horváth Polli 3.a Horváthné Waldmann Anna
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny  8. Kovács Fruzsina 8.a
Kasztner Zsófia 8.a
Varga Emese 8.a
Szalainé Hécz Tünde
Nyelv-ész Bendegúz Ifjúsági Akadémia 10. Hodvogner Mátyás 2.a Szigetiné Sulyok Judit
Megyei Angol verseny - Öveges K. Gyakorló Iskola 10. Józsa Bence 7.a Papy Gabriella
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - matematika 10. Schmidt Nándor 2.b Pálisné Balogh Ilona
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - környezetismeret 10. Förhécz Enikő 3.a Szabó Krisztián
Oxford megyei angol verseny - Oxford Nyelviskola 12. Szabó Eszter 6.b Papy Gabriella
Marót Rezső megyei matematika verseny 12. Bakos Hunor 5.a Horváth zoltánné (Puskás Tímea)
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - környezetismeret 12. Hujber adél 3.b Laczus Károlyné
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - környezetismeret 13. Török Luca 2.b Szabó Krisztián
Oxford megyei angol verseny - Oxford Nyelviskola 13. Józsa Bence 7.a Papy Gabriella
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei forduló
nyelvtan
14. Kovács Noémi 3.c Németh Ildikó
Kaán Károly Természetismereti Verseny 14. Bakos Hunor 5.a Pápistáné Tarnai Gabriella
Kovács Margit Megyei Matematikai Kersztrejtvényfejtő verseny 15. Rozs Gréta 3.a Horváthné Waldmann Anna
Megyei Angol verseny - Öveges K. Gyakorló Iskola 16. Rázsó Kata 7.a Papy Gabriella
Bálint napi vers- és prózamondó verseny - József A. Művelődési Ház különdíj Csöregi Flóra 6.a Szalainé Hécz Tünde
Hevesi György Országos Kémia Verseny - megyei forduló 17. Károlyi József 7.a Pápistáné Tarnai Gabriella
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - matematika 18. Balassa Levente 3.b Keszi Tamásné
Országos Bendegúz levelezős verseny megyei fordulója - matematika 20. Tóth Nóra 2.b Pálisné Balogh Ilona
Városi
Éneklő Ifjúság Kórusverseny arany fokozat diplomával, dicsérő oklevéllel
az "Év kórusa" cím
felsős kórus Etseyatse Andrea
Váci Napok - népdaléneklési verseny - Győrszentiván arany fokozat Máté Bence 3.a Etseyatse Andrea
Győri Ménfőcsanaki Petőfi S. Ált. Isk. szövegértés verseny 1. Kolozsvári Anna 4.b Világi Tamásné
Váci versmondó verseny 1. Kertész Zsófia 6.a Szalainé Hécz Tünde
Városi Német Szépkiejtési verseny - Tulipános Iskola 1. Kertész Zsófia 6.a Tompos Szilvia
Városi Angol Szépkiejtési verseny - Tulipános Iskola 1. Orbán Noémi 3.a Görög Erika
Őszi környezetvédelmi túrán rendezett vetélkedő - Gyirmóti Művelődési Ház 1. 4.b osztály Világi Tamásné
"Nemzet és nyelv" nyelvhelyességi verseny - Ménfőcsanak 1. Tóth Réka 7.a Bizzerné Szabó Judit
"Nemzet és nyelv" nyelvhelyességi verseny - Ménfőcsanak 1. Kovács Fruzsina 8.a Szalainé Hécz Tünde
A kalmáristól az interaktív tábláig - Kálvária Iskola 1. Bordás Levente 6.a Szalainé Hécz Tünde
Matematika csapatverseny - Gyárvárosi Iskola 1. Bakos Hunor 5.a
Koller Luca 5.a
Tóth Albert 5.a
Horváth zoltánné (Puskás Tímea)
Német fordítói Verseny - Gárdonyi Iskola 1. Tóth Réka 7.a Dr. Gyulainé Várszegi Judit
Városi angol verseny - Fekete I. Iskola 1. Hujber Kristóf 5.a Görög Erika
Móra városi irodalmi vetélkedő 1. Kolozsvári Anna 4.b Világi Tamásné
Költészeti verseny, Ménfőcsanak 2. Kovács Fruzsina 8.a Szalainé Hécz Tünde
"Ugrás a tudásba" könyvtárhasználati verseny 2. Balogh Kristóf 7.a
Ferguson Iona Flóra 7.a
Havadi-Nagy Réka 7.a
Pusztai Letícia Boglárka 7.a
Schandl Margit
Váci versíró verseny  2. Kovács Fruzsina 8.a Szalainé Hécz Tünde
Móricz prózamondó verseny 2. Kertész Zsófia 6.a Szalainé Hécz Tünde
Madarak és fák napján rendezett természetismereti vetélkedő 2. 4.b osztály Világi Tamásné
"Fújdogál a szél" népdaléneklési verseny - Kálvária Iskola ezüst fokozat (szóló) Németh Ádám 2.a Bizzerné Szabó Judit
"Fújdogál a szél" népdaléneklési verseny - Kálvária Iskola ezüst fokozat Máté Bence 3.a Etseyatse Andrea
"Fújdogál a szél" népdaléneklési verseny - Kálvária Iskola ezüst fokozat  Braunsteiner Áron 2.a
Zsebedics Bulcsú 2.a
Tóth Nóra 2.b
Török Luca 2.b
Tóth Réka 2.a
Bizzerné Szabó Judit
Barsi Ernő népdaléneklési verseny - Révai Gimnázium ezüst fokozat Máté Bence 3.a Etseyatse Andrea
"Fújdogál a szél" népdaléneklési verseny - Kálvária Iskola bronz fokozat (szóló) Hodvogner Mátyás 2.a Bizzerné Szabó Judit
Ezüst toll helyesírási verseny - Kölcsey 2. + legjobb helyesíró Kovács Fruzsina 8.a Szalainé Hécz Tünde
"Nyelvötlő ugróiskola" - Gyárvárosi Iskola 2.-3.
holtverseny
Kovács Fruzsina 8.a
Tóth Réka 7.a
Kovács Ákos 5.a
Bizzerné Szabó Judit
Szalainé Hécz Tünde
Petőfi és kora vetélkedő 3. Koller Luca 5.a
Pőcze Liliána 5.a
Bordás Levente 6.a
Kajos Dóra 6.a
Szalainé Hécz Tünde
Váci versmondó verseny 3. Kovács Dorottya 6.b Szalainé Hécz Tünde
Városi Angol Szépkiejtési verseny - Tulipános Iskola 3. Hujber Kristóf 5.a Görög Erika
Városi Német Szépkiejtési verseny - Tulipános Iskola 3. Szigeti Eszter 6.a Tompos Szilvia
Városi Német Szépkiejtési verseny - Tulipános Iskola 3. Horváth Lili 3.a Tompos Szilvia
Erdei Manók Környezetvédelmi verseny - Tulipános Iskola 3. Balogh Rebeka 4.b
Tóth Gábor 4.b
Világi Tamásné
Erdei Manók Környezetvédelmi verseny - Tulipános Iskola 3. Németh Mátyás 4.a
Szombathy Balázs 4.a
Bury-Pravotinszky Anita
Városi angol országismereti erseny - Kölcsey Iskola 3. Rázsó Kata 7.a
Józsa Bence 7.a
Rainiss Veronika 8.a
Papy Gabriella
"Nemzet és nyelv" nyelvhelyességi verseny - Ménfőcsanak 3. Kovács Ákos 5.a Szalainé Hécz Tünde
"Nemzet és nyelv" nyelvhelyességi verseny - Ménfőcsanak 3. Varga Emese 8.a Szalainé Hécz Tünde
Matematika csapatverseny - Gyárvárosi Iskola 3. Becker Dorka 7.a
Károlyi József 7.a
Meizer Balázs 7.a
Horváth zoltánné (Puskás Tímea)
Győri Ménfőcsanaki Petőfi S. Ált. Isk. szövegértés verseny 3. Deme-Kovács Liza 2.a Szigetiné Sulyok Judit
Városi történelem verseny - Győri Arany János Ált. Iskola 3. Bordás Levente 6.a Tompos Szilvia
Nyelv-Elek - anyanyelvi verseny 4. Kovács Ákos 5.a Szalainé Hécz Tünde
"Nemzet és nyelv" nyelvhelyességi verseny - Ménfőcsanak 4. Rázsó Kata 7.a Bizzerné Szabó Judit
Matematika csapatverseny - Gyárvárosi Iskola 4. Szigeti Eszter 6.a
Bordás Levente 6.a
Farkas Rebeka 6.a
Kukorelliné Szabó Monika
"Bagoly mondja" városi műveltségi vetélkedő 4. Hadarics Laura 5.a
Kovács Ákos 5.a
Meizer Boglárka 5.a
Mészáros Kira 5.a
Schandl Margit
Nyelvismerő vàrosi vetélkedő 5. Kovács Noémi 3.c Németh Ildikó
"Nemzet és nyelv" nyelvhelyességi verseny - Ménfőcsanak 5. Csöregi Flóra 6.a Szalainé Hécz Tünde
Városi angol országismereti erseny - Kölcsey Iskola 6. Balogh Kristóf 7.a
Pingiczer Gréta 7.a
Havadi-Nagy Réka 7.a
Papy Gabriella
Nyelvismerő városi vetélkedő 6. Balla Borbála 3.a Horváthné Waldmann Anna
Simonyi Zsigmond városi helyesírási verseny 7. Hajba Bálint 5.b Róthné Mezővári Lilian
Angol drámajáték vetélkedő - Kölcsey Iskola 7. Becker Dorka 7.a
Havadi-Nagy Réka 7.a
Józsa Bence 7.a
Pingiczer Gréta 7.a
Rázsó Kata 7.a
Papy Gabriella
PÁLYÁZATOK
"Advent angyalai" rajzpályázat - Kossuth Iskola 1. Kozma Ádám 1.a Róthné Mezővári Lilian
Váczi Művészeti Napok rajzpályázat 1. Tóth Nóra 2.b Szabó Krisztián
"A zene varázsa" rajzpályázat - Győri Kodály Iskola 1. Deme-Kovács Liza 2.a Cserné Fekete Irén
"A zene varázsa" rajzpályázat - Győri Kodály Iskola 1. Blazovics Maja 1.a
Margli Nóra 1.a
Nagy Szófia 1.a
Róthné Mezővári Lilian
"A zene varázsa" rajzpályázat - Győri Kodály Iskola 1. Menyhei Anasztázia 4.b Világi Tamásné
Alkotói pályázat -rajz 1. Csöregi Anna 3.b Keszi Tamásné
"A zene varázsa" rajzpályázat - Győri Kodály Iskola 2. Tamásovits Máté 4.a Szabó Krisztián
"A zene varázsa" rajzpályázat - Győri Kodály Iskola 2. Dominek Dalma 2.b Szabó Krisztián
"A zene varázsa" rajzpályázat - Győri Kodály Iskola 2. Csöregi Anna 3.b Keszi Tamásné
Életünk filmje rajzpályázat 3. Csöregi Anna 3.b Keszi Tamásné
"A zene varázsa" rajzpályázat - Győri Kodály Iskola 3. Varga Loretta Kira 4.b Világi Tamásné
"A zene varázsa" rajzpályázat - Győri Kodály Iskola 3. Horváth Lili 3.a Szabó Krisztián
"A zene varázsa" rajzpályázat - Győri Kodály Iskola 3. Tullner Péter 1.a Róthné Mezővári Lilian
"A zene varázsa" rajzpályázat - Győri Kodály Iskola 3. Balassa Péter 2c Polgár Jánosné
"A zene varázsa" rajzpályázat - Győri Kodály Iskola 3. Szakács Vivien 2.a Cserné Fekete Irén
SPORTVERSENYEK
Nemzetközi
Röplabda Kisalföld kupa 4. IV. kcs. lány csapat:
Csontos Szilvia 8.b
Horváth Réka 8.b
Keresztes Georgina 8.b
Jankó Diána 8.b
Gintli Szabina 7.a
Bene Laura 7.b
Merkó Kira 7.b
Fülöp Boglárka 7.b
Józsa Daniella 7.b
Piszkerné Gergócs Rita
Országos, területi
Vívás diákolimpia - országos döntő 3. Téringer Dániel 6.b  
Röplabda diákolimpia országos elődöntő 4. IV. kcs. lány csapat:
Csontos Szilvia 8.b
Horváth Réka 8.b
Keresztes Georgina 8.b
Jankó Diána 8.b
Gintli Szabina 7.a
Bene Laura 7.b
Merkó Kira 7.b
Fülöp Boglárka 7.b
Józsa Daniella 7.b
Piszkerné Gergócs Rita
Tenisz diákolimpia országos döntő 4. Csonták Luca 2.c  
Tenisz diákolimpia országos döntő 4. Soós Panka 2.c  
Tenisz diákolimpia országos döntő 4. Babits Oszkár 2.c  
Tenisz diákolimpia országos döntő 4. Lakatos Levente 2.c  
Úszás diákolimpia országos döntő
100 m hát
5. Kennedy Valér Huba 6.a  
Úszás diákolimpia országos döntő
100 m pillangó
5. Bordás Levente 6.a  
Atlétika Észak-Dunántúli Régió Sport XXI. - Bercsényi Iskola 7. Koller Luca 5.a
Bakos Emília 3.b
Kertész Flóra 3.a
Eredics Milán 4.b
Pingiczer Gergő 3.b
Mosonyi Máté 3.b
Németh Zalán 5.b
Németh Mátyás 4.a
Róthné Mezővári Lilian
Atlétika Észak-Dunántúli Régió Kölyökatlétika - Bercsényi Iskola 9. Kozma Ádám 1.a
Kozma Borbála 1.a
Blazovics Maja 1.a
Margli Nóra 1.a
Tivald Borbála 1.a
Tringer Borbála 1.a
Benedeczki Dorina 1.a
Jagodics Áron 1.a
Róthné Mezővári Lilian
Megyei
Röplabda diákolimpia megyei bajnokság 1. Csontos Szilvia 8.b
Horváth Réka 8.b
Keresztes Georgina 8.b
Jankó Diána 8.b
Gintli Szabina 7.a
Bene Laura 7.b
Merkó Kira 7.b
Fülöp Boglárka 7.b
Józsa Daniella 7.b
Piszkerné Gergócs Rita
Röplabda diákolimpia megyei bajnokság megye legjobb játékos Csontos Szilvia 8.b Piszkerné Gergócs Rita
Úszás diákolimpia -   A kategória
100 m pillangó
1. Bordás Levente 6.a  
Úszás diákolimpia -  A kategória
100 m gyors
1. Kennedy Valér Huba 6.a  
Úszás diákolimpia -   A kategória
100 m hát
1. Kennedy Valér Huba 6.a  
Úszás diákolimpia -  A kategória
4 x 50 m gyorsváltó
1. Kennedy Valér 6.a
Bordás Levente 6.a
Kollár Áron 6.a
Németh Gergely 5.b
 
Úszás diákolimpia -   B kategória
50 m gyors
1. Gebauer Alexa 7.b  
Úszás diákolimpia -  B kategória
100 m gyors
1. Gebauer Alexa 7.b  
Tenisz diákolimpia megyei döntő 1. Ballai Áron 3.b  
Tenisz diákolimpia megyei döntő 1. Pingiczer Gergő 3.b  
Atlétika diákolimpia megyei verseny
4x100 m lány váltó
2. Farkas Rebeka 6.a
Kertész Zsófia 6.a
Ferwágner Fanni 6.a
Halász Ajsa 6.b
Piszkerné Gergócs Rita
Papy Gabriella
Úszás diákolimpia -  A kategória
100 m hát
2. Bordás Levente 6.a  
Atlétika diákolimpia megyei bajnokság
 600 m
2. Bordás Levente 6.a Piszkerné Gergócs Rita
Tenisz diákolimpia megyei döntő 2. Babits Oszkár 2.c  
Tenisz diákolimpia megyei döntő 2. Lakatos Levente 2.c  
Tenisz diákolimpia megyei döntő 2. Bodor-Kövi Zsombor 3.b  
Tenisz diákolimpia megyei döntő 2. Kajos Ádám 3.b  
Úszás diákolimpia -   A kategória
100 m mell
3. Németh Gergely 5.b  
Tenisz diákolimpia megyei döntő 3. Mosonyi Máté 3.b  
Tenisz diákolimpia megyei döntő 3. Takács Kristóf 3.b  
Tenisz diákolimpia megyei döntő 3. Csonka Balázs 2.c  
Tenisz diákolimpia megyei döntő 3. Csonka Gergő 2.c  
Tenisz diákolimpia megyei döntő 3. Földes Dénes Szilárd 5.b  
Tenisz diákolimpia megyei döntő 3. Németh Zalán 5.b  
Atlétika diákolimpia megyei verseny
60m síkfutás 
5. Halász Ajsa 6.b Papy Gabriella
Városi
Röplabda diákolimpia városi bajnokság 1. Csontos Szilvia 8.b
Horváth Réka 8.b
Keresztes Georgina 8.b
Jankó Diána 8.b
Gintli Szabina 7.a
Bene Laura 7.b
Merkó Kira 7.b
Fülöp Boglárka 7.b
Józsa Daniella 7.b
Piszkerné Gergócs Rita
Röplabda alapfokú városi bajnokság 1. IV. kcs. lány csapat:
Csontos Szilvia 8.b
Horváth Réka 8.b
Keresztes Georgina 8.b
Jankó Diána 8.b
Gintli Szabina 7.a
Bene Laura 7.b
Merkó Kira 7.b
Fülöp Boglárka 7.b
Józsa Daniella 7.b
Piszkerné Gergócs Rita
Röplabda városi Kodály kupa 1. IV. kcs. lány csapat:
Csontos Szilvia 8.b
Horváth Réka 8.b
Keresztes Georgina 8.b
Jankó Diána 8.b
Gintli Szabina 7.a
Bene Laura 7.b
Merkó Kira 7.b
Fülöp Boglárka 7.b
Józsa Daniella 7.b
Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia városi bajnokság
 kislabdahajítás
1. Farkas Rebeka 6.a Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia városi bajnokság
 kislabdahajítás
1. Jagodics Patrik 6.a Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia városi bajnokság
 600 m
1. Bordás Levente 6.a Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia városi bajnokság - 4x100 m lány váltó 1. Farkas Rebeka 6.a
Kertész Zsófia 6.a
Ferwágner Fanni 6.a
Halász Ajsa 6.b
Piszkerné Gergócs Rita
Papy Gabriella
Atlétika diákolimpia városi egyéni összetett 1. Halász Ajsa 6.b Papy Gabriella
Úszás diákolimpia -  A kategória
100 m pillangó
1. Bordás Levente 6.a  
Úszás diákolimpia -
A kategória
100 m hát
1. Kennedy Valér Huba 6.a  
Úszás diákolimpia -  A kategória
4 x 50 m gyorsváltó
1. Kennedy Valér 6.a
Bordás Levente 6.a
Kollár Áron 6.a
Németh Gergely 5.b
 
Úszás diákolimpia -   B kategória
100 m gyors
1. Gebauer Alexa 7.b  
Tenisz - városi verseny Kodály Iskola 1. Lakatos Levente 2.c  
Atlétika diákolimpia városi bajnokság
távolugrás
2. Farkas Rebeka 6.a Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia városi bajnokság
távolugrás
2. Bordás Levente 6.a Piszkerné Gergócs Rita
Kosárlabda - városi alapfokú bajnokság III. korcsoport fiú csapat 2. Józsa Bence 7.a
Idei Levente 7.a
Balla Botond 7.b
Jagodics Patrik 6.a
Oláh Károly 6.a
Csöregi Flóra 6.a
Osztronkovics Márk 6.a
Osztromkovics Máté 6.a
Baranyi Máté 6.b
Németh Zalán 5.a
Szabó Tamás 5.b
Major Dániel 5.b
Talabér Dávid 5.b
Mikola Attila 4.b
Menyhárt Martin 4.b
 
Papy Gabriella
Úszás diákolimpia -   A kategória
100 m hát
2. Bordás Levente 6.a  
Úszás diákolimpia -  A kategória
100 m gyors
2. Kennedy Valér Huba 6.a  
Úszás diákolimpia -   A kategória
100 m hát
2. Bordás Levente 6.a  
Úszás diákolimpia -  A kategória
100 m mell
2. Németh Gergely 5.b  
Úszás diákolimpia -  B kategória
50 m gyors
2. Gebauer Alexa 7.b  
Atlétika diákolimpia városi bajnokság
60 m 
2. Halász Ajsa 6.b Papy Gabriella
Tenisz - városi verseny Kodály Iskola 2. Kozma Borbála 2.a  
Tenisz - városi verseny Kodály Iskola 2. Babits Oszkár 2.c  
Atlétika diákolimpia  városi bajnokság
II. kcs egyéni összetett 
3. Németh Zalán 5.a Róthné Mezővári Lilian
Atlétika diákolimpia  városi bajnokság
II. kcs összetett csapatverseny
3. Németh Zalán 5.a
Németh Bonifác 5.a
Németh Mátyás 4.a
Földes Zsombor Roland 4.b
Ballai Áron 3.b
Pingiczer Gergő 3.b
Róthné Mezővári Lilian
Atlétika diákolimpia városi bajnokság - 4x100 m fiú váltó 3. Kennedy Valér Huba 6.a
Móricz Vince 5.a
Földes Szilárd 5.b
Jagodics Patrik 6.a
Piszkerné Gergócs Rita
Röplabda alapfokú városi bajnokság 3. III. kcs. Lány csapat:
Kajos Dóra 6.a
Varga Atina 6.a
Sárváry Zsanett 6.a
Keresztes Fanni 5.b
Fülöp Lili 5.b
Németh Lili 5.b
Sarus Abigél 5.b
Tóth szilvia 5.b
Benedeczki Barbara 5.a
 
Piszkerné Gergócs Rita
Tenisz - városi verseny Kodály Iskola 3. Csonka Balázs 2.c  
Tenisz - városi verseny Kodály Iskola 3. Csonka Gergő 2.c  
Tenisz - városi verseny Kodály Iskola 3. Csonták Luca 2.c  
Tenisz - városi verseny Kodály Iskola 3. Bakos Emília 3.b  
Tenisz - városi Gulyásné Sághegyi Edit Emlékverseny Tulipános Iskola 3. Tóth Szilvia 5.b  
HÁZIVERSENYEK
történelem
Országos történelem verseny házi fordulója 1. Károlyi József 7.a Dr. Gyulainé Várszegi Judit
A II. világháború egyetemes története 1. Ferguson Iona 7.a Dr. Gyulainé Várszegi Judit
A II. világháború egyetemes története 2. Balogh Kristóf 7.a Dr. Gyulainé Várszegi Judit
A II. világháború egyetemes története 3. Bene Laura 7.b Dr. Gyulainé Várszegi Judit
Hazánk története a kiegyezéstől a második világháborúig 1. Balogh Kristóf 7.a Dr. Gyulainé Várszegi Judit
Hazánk története a kiegyezéstől a második világháborúig 2. Ferguson Iona 7.a Dr. Gyulainé Várszegi Judit
Hazánk története a kiegyezéstől a második világháborúig 3. Szédelyi Kristóf 7.b Dr. Gyulainé Várszegi Judit
Hazánk a II. világháborúban 1. Balogh Kristóf 7.a Dr. Gyulainé Várszegi Judit
Hazánk a II. világháborúban 2. Ferguson Iona 7.a Dr. Gyulainé Várszegi Judit
Hazánk a II. világháborúban 3. Nagy Korina 7.a Dr. Gyulainé Várszegi Judit
német
  1. Tóth Réka 7.a Dr. Gyulainé Várszegi Judit
  1. Károlyi József 7.a Dr. Gyulainé Várszegi Judit
  2. Ferguson Iona 7.a Dr. Gyulainé Várszegi Judit
  3. Szédelyi Kristóf 7.b Dr. Gyulainé Várszegi Judit
matematika
2. évfolyam 1. Tóth Nóra 2.b Pálisné Balogh Ilona
  2. Hodvogner Mátyás 2.a Cserné Fekete Irén
  3. Bartal Barnabás 2.b Pálisné Balogh Ilona
       
3. évfolyam 1. Rozs Gréta 3.a Horváthné Waldmann Anna
  2. Balassa Levente 3.b Keszi Tamásné
  3. Szabó Árnika 3.c Bodnár Éva
4. évfolyam 1. Berkes Tímea 4.a Horváth Zoltánné (Gyurics Katalin)
  2. Menyhárt Martin 4.b Herczkuné Debre Judit
  3. Pápai Gergő 4.a Horváth Zoltánné (Gyurics Katalin)
  4. Szilágyi Barnabás 4.a Horváth Zoltánné (Gyurics Katalin)
  5. Varjas Bence 4.a Horváth Zoltánné (Gyurics Katalin)
szövegértés
2. évfolyam 1. Bartal Barnabás 2.b Pálisné Balogh Ilona
  1. Schmidt Nándor 2.b Pálisné Balogh Ilona
  2. Tóth Nóra 2.b Pálisné Balogh Ilona
  3. Csonka Gergő 2.c Görög Erika
3. évfolyam 1. Rozs Gréta 3.a Horváthné Waldmann Anna
  1. Pingiczer Gergő 3.b Keszi Tamásné
  2. Kiss Jázmin 3.a Horváthné Waldmann Anna
  3. Orbán Noémi 3.a Horváthné Waldmann Anna
  3. Balassa Levente 3.b Keszi Tamásné
4. évfolyam 1. Kolozsvári Anna 4.b Világi Tamásné
  2. Németh Mátyás 4.a Horváth Zoltánné (Gyurics Katalin)
  3. Szilágyi Barnabás 4.a Horváth Zoltánné (Gyurics Katalin)
  6. Kőrösfalvi Krisztián 4.a Horváth Zoltánné (Gyurics Katalin)
helyesírás
2. évfolyam 1. Schmidt Nándor Pálisné Balogh Ilona
  2. Hodvogner Mátyás 2.a Szigetiné Sulyok Judit
  3. Tóth Nóra 2.b Pálisné Balogh Ilona
  3. Németh Ádám 2.a Szigetiné Sulyok Judit
3. évfolyam 1. Kovács Noémi 3.c Németh Ildikó
  2. Rozs Gréta 3.a Horváthné Waldmann Anna
  3. Balla Borbála Bíborka 3.a Horváthné Waldmann Anna
4. évfolyam 2. Németh Mátyás 4.a Horváth Zoltánné (Gyurics Katalin)
  3. Kiss László 4.b
Litz Alma 4.b
Világi Tamásné
  5. Zöldág Csenge 4.a Horváth Zoltánné (Gyurics Katalin)
versmondó
1. évfolyam 1. Tímár Áron 1.b Bury-Pravotinszky Anita
  1. Hodvogner András 1.a Gábrisné Kovács Nikolett
  2. Margli Nóra 1.a Gábrisné Kovács Nikolett
  3. Surányi Benedek 1.a Gábrisné Kovács Nikolett
2. évfolyam 1. Török Luca 2.b Pálisné Balogh Ilona
  1. Patai Zsófia 2.a Szigetiné Sulyok Judit
  2. Braunsteiner Áron 2.a Szigetiné Sulyok Judit
  2. Benkő Dorina 2.c Görög Erika
  3. Zsebedics Bulcsú 2.a Szigetiné Sulyok Judit
  3. Bartal Barnabás 2.b Pálisné Balogh Ilona
3. évfolyam 1. Pászti Csaba 3.a Horváthné Waldmann Anna
  1. Pingiczer Gergő 3.b Keszi Tamásné
  2. Bogár Márton Zsolt 3.b Keszi Tamásné
  2. Kötél Boglárka Dóra 3.b Keszi Tamásné
  3. Kovács Noémi 3.c Németh Ildikó
4. évfolyam 1. Karasek Hanna 4.a Horváth Zoltánné (Gyurics Katalin)
  3. Berkes Tímea 4.a Horváth Zoltánné (Gyurics Katalin)
környezetismeret
4. évfolyam 1. Kolozsvári Anna 4.b Világi Tamásné
4. évfolyam 2 Kiss László 4.b Világi Tamásné
rajz
3. évfolyam 1. Gergye Luca Kincső 3.c Bodnár Éva
sakk
3. évfolyam 1. Takács Kristóf 3.b Hajba Tamás
  2. Balassa Levente 3.b Hajba Tamás
  3. Ujvári Ákos 3.b Hajba Tamás
 

 

 

VERSENYEREDMÉNYEK 2016/17-ES TANÉV

A verseny neve

Helyezés

A versenyző neve

A felkészítő tanár neve

Tanulmányi versenyek

Nemzetközi

"Határtalanul a káros szenvedélyek ellen" című nemzetközi rajzverseny

1.

 

Kovács Fruzsina 7.a

 

Dr Bartháné Kovács Gyöngyi

Országos

Országos Francia Verseny

 

Kertész Zsófia 5.a

Sterna Edit

Bendegúz Tudásbajnokság szövegértés

3.

Németh Mátyás 3.a

Horváth Zoltánné(Gyurics Katalin)

Bendegúz Tudásbajnokság környezetismeret

6.

Németh Mátyás 3.a

Horváth Zoltánné(Gyurics Katalin)

Országos Logika Verseny

8.

Pászti Csaba 2.a

Horváthné Waldmann Anna

Országos Francia Verseny

8.

Szigeti Eszter 5.a

Sterna Edit

Országos Francia Verseny

11.

Balogh Kristóf 6.a

Sterna Edit

Zrinyi Ilona matematika verseny - országos döntő

16.

Tamás Gellért 4.a

Szabó Judit

Területi

Holenda Barnabás Matematikaverseny

1.

Rozs Gréta 2.a

Horváthné Waldmann Anna

"Hegyalján inne, Sokorón túl" népmesemondó verseny

1.

Kertész Zsófia 5.a

Dr Németh Józsefné

Tűzoltó rajzverseny

1.

Csöregi Flóra 5.a

Dr Bartháné Kovács Gyöngyi

Barsi Ernő Megyei Népdaléneklési Verseny területi fordulója

arany minősítés

Máté Bence 2.a

Dr Németh Józsefné

Győrzámoly Versmondó verseny

2.

Pingiczer Gergő 2.b

Keszi Tamásné

Holenda Barnabás Matematikaverseny

3.

Tamás Gellért 4.a

Szabó Judit

Zrinyi Ilona matematika verseny

3.

Tamás Gellért 4.a

Szabó Judit

Gerncsér Éva nyelvtanverseny

3.

Tamás Gellért 4.a

Szabó Judit

Győrzámoly Versmondó verseny

3.

Rugovics Boján 1.a

Szigetiné Sulyok Judit

Holenda Barnabás Matematikaverseny

6.

Bakos Hunor 4.a

Szabó Judit

Holenda Barnabás Matematikaverseny

7.

2. ab csapat: Rozs Gréta 2.a

Balla Borbála 2.a

Kasztner Júlia 2.b

Horváthné Waldmann Anna

Keszi Tamásné

Bolyai Természettudományi csapatverseny

7.

7.a csapat:

Rainiss Veronika

Marton Janka

Kasztner Zsófia

Kovács Fruzsina

Pápistáné Tarnai Gabriella

Holenda Barnabás Matematikaverseny

 

8.

Kolozsvári Anna 3.b

Herczkuné Debre Judit

Holenda Barnabás Matematikaverseny

8.

Szombathy Balázs 3.a

Horváth Zoltánné (Gy. Katalin)

Pilinszky-nap Nyúl

rajzverseny

2.

1.

2.

3.

Gergye Luca 2.c

Eredics Mira 1.b

Tóth Nóra 1.b

Dominek Dalma 1.b

 

 

Bodnár Éva

Szabó Krisztián

Szabó Krisztián

Szabó Krisztián

 

 

Pilinszky-nap Nyúl

minősítő népdaléneklési verseny

arany minősítés

Máté Bence 2.a

Dr. Németh Józsefné

Pilinszky-nap Nyúl

versmondó verseny

3.

2.

Kertész Zsófia 5.a

Kovács Dorottya 5.b

Dr. Németh Józsefné

Szalainé Hécz Tünde

Heuréka Rejtvényfejtő Verseny

3.

7.a csapat

Kovács Fruzsina Alíz

Kasztner Zsófia

Varga Viola

Marton Janka

Dr Bartháné Kovács Gyöngyi

Ménfőcsanaki Petőfi egyéni anyanyelvi verseny

3.

Rázsó Kata 6.a

 

Bizzerné Szabó Judit

 

Győrzámoly Versmondó verseny

különdíj

Török Luca 1.b

Pálisné Balogh Ilona

Zrinyi Ilona matematika verseny

11.

Bakos Hunor 4.a

Szabó Judit

Győrzámoly Versmondó verseny

különdíj

Kovács Dorottya 5.b

Szalainé Hécz Tünde

Győrzámoly Versmondó verseny

különdíj

Patai Zsófia Mária 1.a

Szigetiné Sulyok Judit

Megyei

Bendegúz Tudásbajnokság környezetismeret

1.

Németh Mátyás 3.a

Horváth Zoltánné Gyurics Katalin

Bálint-napi vers- és prózamondó verseny

2.

Kertész Zsófia 5.a

Dr Németh Józsefné

Megyei hittanverseny

2.

3.

 

5.

Braunsteiner Virág 8.a

Kutrovits-Horváth Anna 6.a

Pereira Natália 5.b

Braunsteinerné Vecsey Anita

Angol fordítói verseny

Gárdonyi-iskola

3.

 

Lanczendorfer Bálint 7.b

 

Papy Gabriella

 

Bendegúz Tudásbajnokság

NyelvÉSZ

3.

Kovács Ákos 4.a

Szabó Judit

Bendegúz Tudásbajnokság

környezetismeret

3.

Balogh Rebeka 3.b

Világi Tamásné

Kaán Károly országos természetismereti verseny megyei fordulója

4.

Károlyi József 6.a

Pápistáné Tarnai Gabriella

Czuczor Nyelvművelő Verseny

4.

Kovács Fruzsina 7.a

Szalainé Hécz Tünde

Czuczor Nyelvművelő Verseny

5.

Józsa Bence 6. a

Bizzerné Szabó Judit

Szépíró Verseny (SNI)

különdíj

5.

Szabó Rebeka 5. a

Földes Dénes Szilárd 4.b

Barna Dóra

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

6.

Marosvölgyi Gulyás László 2.c

Németh Ildikó

Oxford Megyei Angol Verseny - Oxford Nyelviskola

6.

Lanczendorfer Bálint 7.b

Papy Gabriella

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

8.

Keszeli Adrienn 8.a

Dr Németh Józsefné

Oxford Megyei Angol Verseny - Oxford Nyelviskola

8.

Tóth Ninetta 8.a

Papy Gabriella

Bendegúz Tudásbajnokság környezetismeret

9.

Hujber Adél 2. b

Keszi Tamásné

Bendegúz Tudásbajnokság matematika

10.

Pingiczer Gergő2. b

Keszi Tamásné

Oxford Megyei Angol Verseny - Oxford Nyelviskola

10.

Józsa Bence 6.a

Papy Gabriella

Oxford Megyei Angol Verseny - Oxford Nyelviskola

10.

Marton Janka 7.a

Papy Gabriella

Oxford Megyei Angol Verseny - Oxford Nyelviskola

11.

Becker Dorka 6.a

Papy Gabriella

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

13.

Szabó Árnika 2.c

Németh Ildikó

Városi

Barsi Ernő népdaléneklési verseny

arany fokozat

Németh Noémi 6.a

Kovács Ákos 4.a

Tibold Hajnalka 4.a

Etseyatse Andrea

"Nyelvötlő Ugróiskola" csapatverseny

1.

Józsa Bence 6.a

Kovács Fruzsina 7.a

Tóth Ninetta 8.a

Bizzerné Szabó Judit

Szalainé Hécz Tünde

Dr. Németh Józsefné

Arany János vers- és balladamondó verseny

1.

Kertész Zsófia 5.a

Dr Németh Józsefné

Arany János egyéni anyanyelvi verseny

1.

Pereira Américo 8.a

Dr Németh Józsefné

Váci Művészeti Napok - Győrszentiván, népdaléneklési verseny

arany minősítés

Máté Bence 2. a

Dr Németh Józsefné

Váci Művészeti Napok - Győrszentiván, népdaléneklési verseny

arany minősítés

Németh Noémi 6.a

Kovács Ákos 4.a

Tibold Hajnalka 4.a

Sulyok Boglárka 4.a

Etseyatse Andrea

Éneklő Ifjúság kórusverseny

arany fokozat diplomával és országos dicsérő oklevéllel

felsős kórus

Etseyatse Andrea

Lengyel Alfréd Honismereti Verseny

1.

Kovács Fruzsina 7.a

Marton Janka 7.a

Varga Emese 7.a

Sterna Edit

Arany János anyanyelvi verseny

1.

Kovács Fruzsina 7.a

Szalainé Hécz Tünde

Móricz prózamondó verseny

1.

Kovács Dorottya 5.b

Szalainé Hécz Tünde

Arany János városi történelmi verseny

1.

Bordás Levente 5.a

Szalainé Hécz Tünde

Móra Városi Irodalmi Vetélkedő

1.

Kolozsvári Anna 3.b

Világi Tamásné

Váci Művészeti Napok - Győrszentiván, versmondó verseny

2.

Kertész Zsófia 5.a

Dr Németh Józsefné

Szigetközi Népdaléneklési Verseny - Győrzámoly

2.

Máté Bence 2.a

Dr. Németh Józsefné

Városi Természettudományos Verseny

2.

Bizzer Milán 8.a

Lipták Máté 8.b

Tóth Márk 8.b

Barna Dóra

Városi Matematika Verseny

2.

Földes Szilárd 4.b

Barna Dóra

Eötvös-viadal csapatverseny

2.

Pintér Gitta 7.a

Téringer Dániel 5.b

Balaskó Bese 6.a

Szabó Johanna 8.b

Braunsteiner Gellért 6.a

Barna Dóra

Nyelv-elek anyanyelvi verseny

2.

Kolozsvári Ádám 5.b

Szalainé Hécz Tünde

Arany János versmondó verseny

2.

Varga Emese 7.a

Szalainé Hécz Tünde

Gerncsér Éva magyar nyelvi tanulmányi verseny

2.

Hajba Bálint 4. b

Róthné Mezővári Lilian

Kerületi Hittanverseny

2.

2.

3.

3.

3.

 

4.

5.

Téringer Róza 5.b

Braunsteiner Virág8.a

Kasztner Júlia 2.b

Pereira Natális 5.b

Kutrovits-Horváth Anna 6.a

Berkes Tímea 3.a

Meizer Boglárka 4.a

Braunsteinerné Vecsey Anita

Olimpiatörténeti vetélkedő

3.

Móricz Flóra 7.a

Morva Rebeka 7.a

Bordás Levente 5.a

Sterna Edit

"Ugrás a tudásba" játékos könyvtárhasználati vetélkedő

3.

Balogh Kristóf 6.a

Ferguson Iona 6.a

Havadi-Nagy Réka 6.a

Pingiczer Gréta 6.a

Schandl Margit

Arrabona Várostörténeti Verseny

3.

7.a csapat

Kovács Fruzsina Alíz

Marton Janka

Pintér Gitta Ágnes

Vitális Zsófia

Dr Bartháné Kovács Gyöngyi

Kossuth L. Iskola Városi Énekverseny

3.

Kőrösfalvi Krisztián 3.a

Németh Ildikó

Fekete I. Ált. Iskola szépkiejtési verseny

3.

Kertész Zsófia 5.a

Dr Németh Józsefné

Nyelv-elek anyanyelvi verseny

3.

Horváth Gergő 6.b

Szalainé Hécz Tünde

Angol országismereti verseny - Kölcsey Iskola

4.

Horváth Donát 6.a

Józsa Bence 6.a

Rainiss Veronika 7.a

Papy Gabriella

Angol országismereti verseny - Kölcsey Iskola

5.

Balogh Kristóf 6.a

Havadi-Nagy Réka 6.a

Pingiczer Gréta 6.a

Papy Gabriella

Ezüst toll helyesírási verseny - Kölcsey Iskola

4.

Tóth Ninetta 8.a

Dr Németh Józsefné

"Nyelvötlő Ugróiskola" csapatverseny

5.

Rázsó Kata 6.a

Bizzerné Szabó Judit

EU-vetélkedő Gyárvárosi Iskola

5.

8.a csapat:

Kletner Nikolett

Szabó Réka

Braunsteiner Virág

Téringer Anna

Pápistáné Tarnai Gabriella

Ezüst toll helyesírási verseny - Kölcsey Iskola

6.

Keszeli Adrienn 8.a

Dr Németh Józsefné

Angol országismereti verseny - Kölcsey Iskola

6.

Keszeli Adrienn 8.a

Varga Emese 8.a

Tóth Ninetta 8.a

Papy Gabriella

Angol országismereti verseny - Kölcsey Iskola

8.

Cepek Szabina 7.a

Varga Viola 7.a

Kasztner Zsófia 7.a

Papy Gabriella

Vitamanók városi környezetismereti csapatverseny

8.

Hajba Bálint 4.b

Németh Zalán 4.b

Szabó Krisztián

Bálint-napi vers- és prózamondó verseny

különdíj

Kovács Dorottya 5.b

Szalainé Hécz Tünde

PÁLYÁZATOK

Kisalföld Erdőgazdaság Zrt: "Az erdő titka" pályázat

1.

2.

4.a osztály

1.a osztály

Szabó Judit

Cserné Fekete Irén

"A világ teveled is ékes" - alkotói pályázat

1.

Bordás Levente 5.a

Dr Németh Józsefné

"A világ teveled is ékes" - alkotói pályázat

1.

Braunsteiner Virág 8.a

Dr Németh Józsefné

"Ahány ház - annyi szokás" országos rajzpályázat

1.

Csöregi Anna 2. b

Keszi Tamásné

"A világ teveled is ékes" című Bárczy G. Iskola rajzpályázata

1.

Deme-Kovács Liza 1.a

Cserné Fekete Irén

Megyei Alkotói Pályázat

1.

Szigeti Balázs 4.b

Róthné Mezővári Lilian

"Fenntarthatóság- Kezedben a jövő" rajzpályázat Móricz Napok

2.

Török Luca 1.b

Szabó Krisztián

"Színház az egész világ" országos rajzpályázat

2.

Csöregi Anna 2.b

Keszi Tamásné

Váci rajzpályázat

2.

Török Luca 1.b

Szabó Krisztián

"Fenntarthatóság- Kezedben a jövő" rajzpályázat Móricz Napok

3.

Tóth Nóra

Szabó Krisztián

"A világ teveled is ékes" című Bárczy G. Iskola rajzpályázata

különdíj

Tóth Réka 1. a

Cserné Fekete Irén

"A világ teveled is ékes" című Bárczy G. Iskola rajzpályázata

különdíj

Tombor Diána 4.a

Dr Bartháné Kovács Gyöngyi

Sportversenyek

Országos, területi

Röplabda Kisalföld kupa

1.

III. kcs. lány csapat:

Horváth Réka 7.b

Gintli Szabina 6.a

Pusztai Boglárka 6.a

Kutrovits-Horváth Anna 6.a

Bene Laura 6.b

Merkó Kíra 6.b

Józsa Daniella 6.b

Fülöp Boglárka 6.b

Piszkerné Gergócs Rita

Röplabda országos területi elődöntő

3.

III. kcs. lány csapat

Piszkerné Gergócs Rita

Nyugat-Magyarországi Régió Sport XXI. Terematlétikai csapatverseny

9.

Nagy Norbert 4.b

Herczeg Marcell 4.a

Németh Bonifác 4.a

Móricz Vince 4.a

Inoka Hunor 3.a

Wellner Valter 3.b

Eredics Milán 3.b

Bank Ákos 3.b

Róthné Mezővári Lilianna

Úszás Diákolimpia Nyugat-Magyarországi Régió

2. 50 m gyors

3.  200 m  mell

Németh Gergely 4. b

Róthné Mezővári Lilian

Megyei

Röplabda diákolimpia megyei döntő

1.

III. kcs. lány csapat

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia megyei egyéni bajnokság - kislabdadobás

1.

Gudricza Dominik 7.b

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia városi egyéni bajnokság - távolugrás

1.

Pereira Americo 8.a

Piszkerné Gergócs Rita

Röplabda bajnokság

megye legjobb játékosa díj

Gintli Szabina 6.a

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia városi egyéni bajnokság - súlylökés

2.

Gudricza Dominik 7.b

Piszkerné Gergócs Rita

Úszás Diákolimpia megyei vesreny

2. 50 m mell

3. 50 m gyors

Németh Gergely 4. b

Róthné Mezővári Lilian

Atlétika Diákolimpia megyei egyéni bajnokság - 100 m síkfutás

3.

Pereira Americo 8.a

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia megyei egyéni bajnokság - 600 m síkfutás

4.

Bordás Levente 5.a

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia megyei egyéni bajnokság - távolugrás

5.

Farkas Rebeka 5.a

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia megyei egyéni bajnokság - 4x100 m lány váltó

5.

III. kcs.

Farkas Rebeka 5.a

Kertész Zsófia 5.a

Ferwágner Fanni 5.a

Halász Ajsa 5.b

Piszkerné Gergócs Rita

Papy Gabriella

Atlétika Diákolimpia megyei egyéni bajnokság - 4x100 m fiú váltó

6.

III. kcs.

Horváth Csaba 6.b

Sípos Roland 6.b

Dovánszki Noel 6.b

Jagodics Patrik 5.a

Piszkerné Gergócs Rita

Városi

Röplabda alapfokú bajnokság

1.

III. kcs. lány csapat

Piszkerné Gergócs Rita

Röplabda alapfokú bajnokság

1.

IV. kcs. lány csapat:

Szabó Johanna 8.b

Lang Cintia 8.b

Csontos Szilvia 7.b

Jankó Diána 7.b

Keresztes Georgina 7.b

Horváth Réka 7.b

Gintli Szabina 6.a

Pusztai Boglárka 6.a

Piszkerné Gergócs Rita

Röplabda diákolimpia városi bajnokság

1.

III. kcs. lány csapat

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia városi egyéni bajnokság - 100 m síkfutás

1.

Pereira Americo 8.a

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia városi egyéni bajnokság - kislabdadobás

1.

Gudricza Dominik 7.b

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia városi egyéni bajnokság - távolugrás

1.

Pereira Americo 8.a

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia városi egyéni verseny: 4x100 m váltó lány III. kcs.

1.

Halász Ajsa 5.b

Papy Gabriella

Atlétika Diákolimpia városi egyéni verseny: 4x100 m lány váltó

1.

III. kcs.

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika városi egyéni verseny: 4x100 m fiú váltó III. kcs.

1.

III. kcs. csapat

Piszkerné Gergócs Rita

Teniszcentrum Városi Verseny

1.

Udvardi Márk 3.b

 

Mátyás Bence

Kodály kupa városi röplabda torna

1.

"A" csapat (IV. kcs)

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia városi egyéni bajnokság - 60 m síkfutás

2.

Kertész Zsófia 5.a

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia városi egyéni bajnokság - 600 m síkfutás

2.

Bordás Levente 5.a

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia városi egyéni bajnokság - távolugrás

2.

Farkas Rebeka 5.a

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia városi egyéni bajnokság - kislabdadobás

2.

Farkas Rebeka 5.a

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia városi egyéni bajnokság - súlylökés

2.

Gudricza Dominik 7.b

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia városi egyéni verseny: 4x1000 m fiú váltó

2.

IV. kcs.

Józsa Mátyás 8.a

Pereira Americo 8.a

Németh Norbert 8.b

Vincze Barna 8.b

Piszkerné Gergócs Rita

Kodály kupa városi röplabda torna

2.

"B" csapat (III. kcs)

Piszkerné Gergócs Rita

Röplabda diákolimpia városi bajnokság

2.

IV. kcs. lány csapat

Piszkerné Gergócs Rita

Városi mini tenisztorna Kodály

2.

2.

2.

3.

3.

3.

3.

3.

Udvardi Márk 3.b

Pingiczer Gergő 2.b

Bakos Emília 2.b

Kajos Ádám 2.b

Takács Kristóf 2.b

Földes Zsombor 3.b

Dovánszki Ruben 3.b

Hujber Adél 2.b

Mátyás Bence

Kosárlabda alapfokú bajnokság IV. kcs.

2.

Lipták Máté 8.b

Simon Kristóf 8.b

Németh Norbert 8.b

Magyar Balázs 8.b

Csidei Bálint 8.b

Szabó Dominik 8.b

Benke Kolos 8.a

Szombathy Ádám 8.a

Horváth Donát 6.a

Józsa Bence 6.a

Idei Levente 6.a

Kennedy Valér 5.a

Jagodics Patrik 5.a

Oláh Károly 5.a

Papy Gabriella

Atlétika Diákolimpia városi egyéni bajnokság - 60 m síkfutás

3.

Dovánszki Noel 6.b

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolimpia városi egyéni bajnokság - kislabdadobás

3.

Jagodics Patrik 5.a

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika városi egyéni verseny: kislabdadobás III. kcs.

3.

Gintli Szabina 6.a

Papy Gabriella

Tulipános Iskola tenisz versenye

3.

Udvardi Márk 3.b

Tóth Szilvia 4.b

 

Mátyás Bence

 

 

 

 

Atlétika Diákolipmpia Városi Összetett Verseny

3.

II. kcs. fiú csapat

Németh Zalán 4.b

Nagy Norbert 4.b

Fülöp Szilárd 4.b

Földes Zsombor Roland 3. b

Szilágyi Barnabás 3.a

Németh Bonifác 4.a

Róthné Mezővári Lilian

Herczkuné Debre Judit

Polgár Jánosné

Szabó Judit

Szünidei Röplabda Torna

IV. korcsoport lány csapat

 

3.

 

Csontos Szilvia 7.b

Horváth Réka 7.b

Jankó Diána 7.b

Keresztes Georgina 7.b

Pusztai Boglárka 6.a

Gintli Szabina 6.a

Szabó Johanna 8.b

Lang Cintia8.b

 

Piszkerné Gergócs Rita

Atlétika Diákolipmpia Városi Összetett Verseny

5.

II. kcs lány csapat

Pőcze Liliána 4.a

Pőcze Anna 4.a

Ujházi Zsófia 3.a

Czelter Maja 3.a

Zöldág Csenge 3.a

Karasek Hanna 3.a

Szabó Judit

Polgár Jánosné

Háziversenyek

matematika:

2. évfolyam

1.

2.

3.

Rozs Gréta 2.a

Balla Borbála 2.a

Ács Dalma 2.a

Horváthné Waldmann Anna

2. évfolyam

3.

Marosvölgyi-Gulyás László 2.c

Bodnár Éva

3. évfolyam

1.

3.

Berkes Tímea 3.a

Varjas Bence 3.a

Horváth Zoltánné (Gy. Katalin)

szövegértés

2. évfolyam

1.

2.

Kötél Boglárka 2.b

Kozma Márk 2.b

Keszi Tamásné

2. évfolyam

2.

 

2.

Marosvölgyi-Gulyás László 2.c

Szabó Árnika 2.c

Németh Ildikó

2. évfolyam

1.

1.

3.

Kiss Jázmin 2.a

Kertész Flóra 2.a

Varga Kristóf 2.a

Horváthné Waldmann Anna

3. évfolyam

1.

3.

Inoka Hunor 3.a

Námeth Mátyás 3.a

Horváth Zoltánné (Gy. Katalin)

3. évfolyam

2.

Kolozsvári Anna 3.b

Világi Tamásné

helyesírás

2. évfolyam

1.

Kasztner Júlia 2.b

Keszi Tamásné

2. évfolyam

2.

Marosvölgyi-Gulyás László 2.c

Németh Ildikó

2. évfolyam

1.

3.

Rozs Gréta 2.a

Balla Borbála 2.a

Horváthné Waldmann Anna

2. évfolyam

2.

Kovács Noémi 2.c

Németh Ildikó

3. évfolyam

1.

Németh Mátyás 3.a

Horváth Zoltánné (Gy. Katalin)

3. évfolyam

2.

3.

Kolozsvári Anna 3.b

Balogh Rebeka 3.b

Világi Tamásné

versmondó

1. évfolyam

1.

Bartal Barnabás 1.b

Pálisné Balogh Ilona

1. évfolyam

1.

2.

Rugovics Boján 1.a

Braunsteiner Áron 1.a

Szigetiné Sulyok Judit

2. évfolyam

1.

3.

Pingiczer Gergő 2.b

Kötél Boglárka 2.b

Keszi Tamásné

2. évfolyam

2.

3.

Máté Bence 2.a

Rozs Gréta 2.a

Horváthné Waldmann Anna

3. évfolyam

1.

2.

Berkes Tímea 3.a

Szilágyi Barnabás 3.a

Horváth Zoltánné (Gy. Katalin)

3. évfolyam

3.

3.

Balogh Rebeka 3.b

Menyhárt Martin 3.b

Világi Tamásné

környezetismeret

4. évfolyam

1.

3.

5.

Németh Gergely 4.b

Széchenyi Cintia 4.b

Talabér Dávid 4.b

Szabó Krisztián

 

 

2014 - 2015. tanév versenyeredmények

 1. Nemzetközi versenyeredmények
                  1.1 Tanulmányi
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
       
                  1.2 Kulturális
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
Szigetközi Népdaléneklési Verseny - Győrzámoly 2. Koller Luca 2. a Dr. Németh Józsefné
Váci Mihály versmondó verseny különdíj Sárközi Anna 8.a Bizzerné Szabó Judit
Barsi Ernő népdaléneklési verseny arany fokozat Németh Noémi 4. a Etseyatse Andrea
Barsi Ernő népdaléneklési verseny arany fokozat Németh-Kövi Laura 4.a Etseyatse Andrea
Barsi Ernő népdaléneklési verseny ezüst fokozat Kovács Martin 6.a Etseyatse Andrea
               1.3 Sport
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
       
 2. Országos versenyeredmények
              2.1 Tanulmányi
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
E-bug verseny 1. 4.a csapat Keszi Tamásné
TEKI TOTÓ matematika verseny arany fokozat Dankó Diána Lilla 3. a Pálisné Balogh Ilona
TEKI TOTÓ matematika verseny ezüst fokozat Samodai Cintia 3. a Pálisné Balogh Ilona
TEKI TOTÓ matematika verseny ezüst fokozat Prosszer Petra 2. b Róthné Mezővári Lilian
              2.2 Kulturális
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
Éneklő Ifjúság arany fokozat diplomá-val + az ÉV KÓRUSA nagy kórus Etseyatse Andrea
"Biztonságos Közlekedés" rajzpályázat 1. Szigeti Balázs 2. b Róthné Mezővári Lilian
KAEG 2RT "Erdei élményem" című alkotópályázat 1. Bordás Levente Gábor3. a Pálisné Balogh Ilona
Dunántúli Kazinczy Szép magyar beszéd verseny Kazinczy jelvény bronz fokozat Edvi Dalma 7. a Dr. Németh Józsefné
             2.3 Sport
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
Röplabda diákolimpia - országos elődöntő 3. III. kcs. Lány csapat:
Tóth Kata 7.a
Gáspár Lina 6.b
Szekeres Alexandra 6.a
Szabó Johanna 6. b
Vad Dorothea 6. b
Csontos Szilvia 6.b
Gintli Szabina 4.a
Pusztai Letícia Boglárka 4.a
 
Piszkerné Gergócs Rita
  3. Megyei versenyeredmények
       3.1 Tanulmányi
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
Túl az Óperenciás- tengeren versmondó verseny 1. Edvi Dalma 7. a Dr. Németh Józsefné
Ménfőcsanaki Petőfi S. Ált. Isk. szövegértés versenye 1. Keszeli Adrienn Aliza 6. a Dr. Németh Józsefné
Bendegúz Tudásbajnokság - környezetismeret 1. Károlyi József 4. a Keszi Tamásné
Bendegúz Tudásbajnokság - matematika 1. Némedi-Varga Tamás 3. a Pálisná Balogh Ilona
Oxford megyei angol verseny 1. Ruttmayer Bettina 5. a Papy Gabriella
Zrinyi Ilona matematika verseny 2. Horváth Gergő 4. b Horváthné Waldmann Anna
Zrinyi Ilona matematika verseny 2. 4.a és 4. b csapata:
Maloun András 4. b
Horváth Gergő 4. b
Kovács Kíra 4. a
Horváthné Waldmann
Anna
Keszi Tamásné
Holenda matematika verseny 2. 4.a és 4. b csapata:
Maloun András 4. b
Horváth Gergő 4. b
Kovács Kíra 4. a
Horváthné Waldmann
Anna
Keszi Tamásné
Megyei angol nyelvi verseny - Öveges K. Gyakorló Ált. Iskola 2. Bujdosó Máté 7. b Lakics Katalin
Bálint-napi vers- és prózamondó verseny 3. Kovács Martin 6. a Dr. Németh Józsefné
Fülöp Viktorné Megyei Fizika verseny 3. Varga Zádor 7. b Kukorelliné Szabó Monika
Oxford megyei angol verseny 3. Pereira Americo 6. a Papy Gabriella
Bendegúz Tudásbajnokság - szövegértés 4. Horváth Panni 4. a Keszi Tamásné
Oxford megyei angol verseny 4. Cepek Szabina 5. a Papy Gabriella
Bendegúz Tudásbajnokság - matematika 4. Tullner Kristóf 2. a Szabó Judit
Bendegúz Tudásbajnokság - környezetismeret 5. Kennedy Margita Róza 4. a Keszi Tamásné
Oxford megyei angol verseny 6. Bujdosó Máté 7. b Lakics Katalin
Holenda matematika verseny 7. Kolozsvári Ádám 3. b Cserné Fekete Irén
Holenda matematika verseny 7. Maloun András 4. b Horváthné Waldmann Anna
Holenda matematika verseny 7. Kovács Kíra 4. a Keszi Tamásné
Bendegúz Tudásbajnokság - környezetismeret 7. Havadi-Nagy Réka 4. a Keszi Tamásné
Bendegúz Tudásbajnokság - anyanyelv 7. Dankó Diána  Lilla 3. a Pálisná Balogh Ilona
Bendegúz Tudásbajnokság - környezetismeret 7. Kennedy Valér Huba 3. a Pálisná Balogh Ilona
Bendegúz Tudásbajnokság - anyanyelv 8. Németh-Kövi Laura 4. a Keszi Tamásné
Megyei angol fordítói verseny - Gárdonyi Iskola 8. Bujdosó Máté 7. b Lakics Katalin
Holenda matematika verseny 9. Horváth Gergő 4. b Horváthné Waldmann Anna
Bendegúz Tudásbajnokság - matematika 9. Szövérfi Csongor 4. a Keszi Tamásné
Bendegúz Tudásbajnokság - anyanyelv 9. Szalay Bence 2. a Szabó Judit
Megyei német fordítói verseny - Gárdonyi Iskola 10. Szabó Sarolta Erzsébet 5. a Laczus Károlyné
       3.2 Kulturális
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
Pannonvíz rajzpályázat 3. Bordás Levente Gábor 3. a Cserné Fekete Irén
Dr. Kovács Pál Megyei Könyvtár "Előkészüleben" című irodalmi pályázata 3. Bizzer Milán 6. a Dr. Németh Józsefné
Hatos és Társa Nyelviskola "Hol kelet és nyugat összeér" című rajzpályázata különdíj Berkes Dávid 3. b
Kolozsvári Ádám 3. b
Braun Dorina 3. b
Cserné Fekete Irén
"A négy vándor" című rajzpályázat különdíj Kiss Veronika Olívia1. b Világi Tamásné
       3.3  Sport
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
Atlétika diákolimpia megyei egyéni pályabajnokság - III. kcs. kislabdahajítás 3. Mészáros Regina 7.a Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia megyei egyéni pályabajnokság - III. kcs. kislabdahajítás 3. Csontos Marcell Krisztián      6. b Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia megyei egyéni pályabajnokság - III. kcs. távolugrás 3. Csontos Marcell Krisztián      6. b Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia megyei egyéni pályabajnokság - III. kcs. távolugrás 4. Pereira Americo 6. a Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia megyei egyéni pályabajnokság - IV. kcs. 4 x 1000 m váltó 4. Bogdán Richárd 8. b
Tolnai Roland 8. b
Tapolcsányi György 7.b
Tomolák Máté 7.a
Papy Gariella
Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia megyei egyéni pályabajnokság - III. kcs. 60 m 5. Pereira Americo 6. a Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia megyei egyéni pályabajnokság - III. kcs. Egyéni összetett 5. Csontos Marcell Krisztián          6. b Piszkerné Gergócs Rita
Röplabda diákolimpia - megyei III. kcs 1.
III. kcs. Lány csapat:
Tóth Kata 7.a
Gáspár Lina 6.b
Szekeres Alexandra 6.a
Szabó Johanna 6. b
Vad Dorothea 6. b
Csontos Szilvia 6.b
Gintli Szabina 4.a
Pusztai Letícia  Boglárka 4.a
 
Piszkerné Gergócs Rita
Röplabda diákolimpia - megyei IV. kcs 3. IV. kcs. Lány csapat:
Varga Cintia 8.b
Létai Klaudia 8.b
Birtalan Karola Klára 8.b
Takács Viktória Tünde 8.b
Tóth Kata 7.a
Krajcár Fanni 7.a
Molnár Lili 7.a
Kokas Erzsébet 7.a
Turóczi Georgina 8.a
Piszkerné Gergócs Rita
  4. Területi versenyeredmények
       4.1 Tanulmányi
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
Területi szövegértés verseny 1. Kolozsvári Ádám 3. b Szigetiné Sulyok Judit
Winter Ernő fizika verseny 1. Bese Barnabás Kukorelliné Szabó Monika
       4.2 Kulturális
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
Váci Mihály Ált. Iskola rajzpályázata 1. Bordás Levente Gábor 3. a Cserné Fekete Irén
Váci Mihály Ált. Iskola rajzpályázata 2. Osztronkovics Máté 3. a Cserné Fekete Irén
Váci Mihály Ált. Iskola rajzpályázata 2. Némedi-Varga Tamás 3. a Cserné Fekete Irén
Váci Mihály Ált. Iskola rajzpályázata 3. Dankó Diána Lilla3. a Cserné Fekete Irén
Barsi Ernő népdaléneklési verseny arany fokozat Koller Luca 2.a Dr. Németh Józsefné
Barsi Ernő népdaléneklési verseny arany fokozat Szőts Adrienn 2. a Dr. Németh Józsefné
Barsi Ernő népdaléneklési verseny ezüst fokozat Kletner Noémi 3. b Németh Ildikó
Barsi Ernő népdaléneklési verseny bronz fokozat Szécsényi Cintia 2. b Németh Ildikó
       4.3  Sport
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
Mikulás röplabda kupa - III. kcs. 2.
III. kcs. Lány csapat:
Tóth Kata 7.a
Gáspár Lina 6.b
Szekeres Alexandra 6.a
Szabó Johanna 6. b
Vad Dorothea 6. b
Csontos Szilvia 6.b
Gintli Szabina 4.a
Pusztai Letícia Boglárka 4.a
 
Piszkerné Gergócs Rita
PEZ-kupa röplabda torna 4. IV. kcs. Lány csapat:
Varga Cintia 8.b
Létai Klaudia 8.b
Birtalan Karola Klára 8.b
Takács Viktória Tünde 8.b
Tóth Kata 7.a
Krajcár Fanni 7.a
Molnár Lili 7.a
Kokas Erzsébet 7.a
Turóczi Georgina 8.a
Piszkerné Gergócs Rita
  5. Városi versenyeredmények
       5.1 Tanulmányi
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
Fekete István Szépkiejtési Verseny 1. Edvi Dalma 7. a Dr. Németh Józsefné
Arany János vers- és prózamondó verseny 1. Németh Nóra 7.a Dr. Németh Józsefné
Váci Művészeti Napok versmondó verseny 1. +
vándor-serleg
Németh Nóra 7.a Dr. Németh Józsefné
Váci Művészeti Napok ének verseny 1. Németh Noémi 4.a Etseyatse Andrea
Ménfőcsanaki Petőfi S. Ált. Isk. szövegértés versenye 1. Maloun András 4. b Horváthné Waldmann Anna
Mi világunk környezetismereti verseny 1. Károlyi József 4. a Keszi Tamásné
Városi angol verseny - Fekete I. Ált. Iskola 1. Bujdosó Máté 7. b Lakics Katalin
Váci Művészeti Napok  ének verseny 1. Virág Énekegyüttes:
Kletner Noémi 3.b
Lang Márk 3.b
Soós Dániel 3.b
Szécsényi Cintia 2.b
Földes Dénes Szilárd 2.b
Keresztes Fanni 2.b
Kovács Áron 2.b
Szabó Benjámin 2.b
Stehenics Sándor Krisztofer 2.b
Prosszer Petra 2.b
Németh Ildikó
Angol betűző verseny - Győri Kodály Z. Ált Iskola 1. Cepek Szabina 5. a Papy Gabriella
Kormos István versmondó verseny 2. Kovács Dorottya 3.b Szigetiné Sulyok Judit
Kerékpáros Ifjúsági Kupa közlekedésismereti verseny 2. Sári Cintia 7.a Auer Krisztina
Arany János egyéni anyanyelvi verseny 2. Béres Benedek 8.a Bizzerné Szabó Judit
Váci Művészeti Napok ének verseny 2. Németh-Kövi Laura 4. a Etseyatse Andrea
Váci Művészeti Napok ének verseny 2. Kovács Martin 6. a Etseyatse Andrea
Vízimanók városi környeztevédelmi verseny 2. Károlyi József 4.a
Balogh Kristóf 4.a
Czelter Vivien 4.a
Kutrovics-Horváth Anna 4.a
Keszi Tamásné
Mi világunk környezetismereti verseny 2. Szövérfi Csongor 4. a Keszi Tamásné
Európa-napi vetélkedő 2. 4.a csapat Keszi Tamásné
Ménfőcsanaki Petőfi S. Ált. Isk. szövegértés versenye 2. Kovács Fruzsina 5.a Nagy Bernadett
Városi  népdaléneklési verseny - Kölcsey Iskola 2. Kletner Noémi 3. b Németh Ildikó
EU-vetélkedő - Gyárvárosi Iskola 2. Burkus Eszter 8.a
Györkös Virág 8.a
Horváth Dániel 8.a
Béres Benedek 8.a
Pápistáné Tarnai Gabriella
Városi angol országismereti verseny - Kölcsey Iskola 2. Keszeli Adrienn Alíza 6. a
Tóth Ninetta 6.a
Varga Emese 6.a
Papy Gabriella
Kerékpáros Ifjúsági Kupa közlekedésismereti verseny 3. Fömötör Flóra 7. a Auer Krisztina
Kossuth L. élete és kora történelem verseny 3. Kümmel Patrícia 7.a
Mészáros Regina 7.a
Torma Luca 7.a
Dr. Gyulainé Várszegi Judit
Arany János egyéni anyanyelvi verseny 3. Bognár Anita 7.b  Dr. Németh Józsefné
Mikszáth: Szent Péter esernyője irodalmi vetélkedő 3. 7.a csapata Dr. Németh Józsefné
Ménfőcsanak "Hegyalján innen, Sokorón túl" népmesemondó verseny különdíj Pintér Gitta Ágnes 5. a Nagy Bernadett
       5.2 Kulturális
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
TIT Hermann Ottó Pályázat 1. Kövesdi Árpád 8.b Pápistáné Tarnai Gabriella
"Varázslatos gyermeknap" rajzpályázat 1. Tóth Szilvia 2. b Róthné Mezővári Lilian
TIT Hermann Ottó Pályázat 2. Szalai Zsuzsanna 8.a Pápistáné Tarnai Gabriella
Ybl Miklós és kora pályázat 2.  Szalai Zsuzsanna 8.a Pápistáné Tarnai Gabriella
       5.3  Sport
Verseny neve és típusa Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
Atlétika diákolimpia egyéni pályabajnokság IV. kcs. 4 x 1000 m váltó 1. Kreicz Dániel 8.b
Tolnai Roland 8.b
Bogdán Richárd 8.b
Virág Antal 7.b
Papy Gabriella
Atlétika diákolimpia többpróba bajnokság III. kcs. Egyéni összetett 1.  Csontos Marcell Krisztián 6. b Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia többpróba bajnokság III. kcs. Egyéni összetett 3. Halász Ajsa 3. b Cserné Fekete Irén
Atlétika diákolimpia egyéni pályabajnokság III. kcs.60m 1. Pereira Americo 6. a Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia egyéni pályabajnokság III. kcs. Kislabdahajítás 2. Csontos Marcell Krisztián 6. b Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia egyéni pályabajnokság III. kcs. Kislabdahajítás 1. Mészáros Regina 7.a Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia egyéni pályabajnokság III. kcs.kislabdahajítás 2. Csontos Marcell Krisztián   6. b Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia egyéni pályabajnokság III. kcs. Távolugrás 2. Pereira Americo 6. a Piszkerné Gergócs Rita
Atlétika diákolimpia többpróba bajnokság II. kcs. Csapat 3. Dankó Diána Lilla 3. a
Farkas Rebeka 3.a
Kertész Zsófia Eszter 3.a
Halász Ajsa 3.b
Papp Vivien 4. b
Gintli Szabina 4.a
Pálisné Balogh Ilona
Atlétika diákolimpia többpróba bajnokság IV. kcs. Egyéni összetett 3. Virág Antal 7.b Papy Gabriella
Kosárlabda diákolimpia IV. kcs. 2.